MERKEZI RANDEVU SISTEMI

Hastanemiz 21.02.2011 tarihinden itibaren MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) geçeceğinden internetten randeu hizmeti iptal edilerek hastanemiz randevuları 182 Hastane Randevu Merkezinden alınacaktır.

MHRS; vatandaşların Hastanemizden randevu alabilmek için  182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak canlı operatörlerden kendilerine istedikleri hastane ve hekimden randevu alabilecekleri bir uygulamadır.

Bu şekilde,  daha iyi bir kaynak yapılarak vatandaş/hasta memnuniyetinin artırılması, hastanelerde kuyrukların azaltılması suretiyle; sağlık hizmetleri sunumunun, verim ve kalitesinin artırılacaktır.

Sistemden randevu alan hastalarımız aldıkları randevuyu iptal ettirmek için yine aynı şekilde;  Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezini aramalıdır. Bu arama randevu zamanından önce yapılmalıdır. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular. Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Not:Vatandaşlarımız   daha önce olduğu gibi,randevu saatinden 15-20 dakika önce randevu aldığı polikliniğin önünde hazır olmaları gerekmektedir.?echo $j;?nbsp;
2011-02-11 00:00:00
Okunma Sayısı:113
baglan.php